Slunce a teploty do 15 °C v příštím týdnu

Slunce a teploty do 15 °C v příštím týdnu
09.03.2014
Počasí během týdne bude slunečné s teplotami do 15 °C, ráno místy nízká oblačnost

Počasí během celého týdne budou ovlivňovat tlakové výše nad Evropou. V pondělí bude jasno až skoro jasno, ojediněle zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. V úterý bude skoro jasno až polojasno, během dne přechodně místy až oblačno. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Od středy do pátku bude jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí ve středu na 9 až 13 °C, ve čtvrtek a v pátek na 10 až 14 °C.

Během víkendu očekáváme většinou polojasno, ráno a dopoledne ojediněle zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Výhled na následující týden (od 17. 3) naznačuje oblačnou oblohu, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup