Slunce a 20 °C, to je předpověď na většinu týdne

Slunce a 20 °C, to je předpověď na většinu týdne
05.04.2020
Ten, kdo půjde na Velký pátek hledat poklad, tomu bude přát počasí, stejně jako po celý týden bude převládat jasná obloha beze srážek s teplotami okolo 20 °C.

V pondělí bude jasno. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude nadále jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude mírný, zpočátku místy až čerstvý jihovýchodní vítr.

Změna nenastane ani na konci pracovního týdne, ve čtvrtek a v pátek nadále jasná až polojasná obloha. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Víkend začne se slunečnou oblohou, postupně však bude přibývat oblačnost a zejména v neděli se budou vyskytovat občasné přeháňky a ojediněle i bouřky. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C.

Výhled na týden od Velikonočního pondělí, naznačuje oblačnou až zataženou oblohou, s občasnými přeháňkami, v závěru týdne postupně ubývání srážek i oblačnosti. Ranní teploty klesnou zpočátku na 9 až 5 °C, postupně na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 13 až 17 °C, postupně na 12 až 16 °C.

frame-scrollup