Sláva, od úterý začne snad pršet!

Sláva, od úterý začne snad pršet!
25.04.2020
Pokud s beznadějí vyhlížíte déšť, tak v nadcházejícím týdnu bychom se konečně mohli dočkat srážek, které by se měly během týdne vyskytnout na celém území. Déšť by se měl začít vyskytovat od úterý.

V pondělí bude polojasno, přechodně místy až oblačno. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, v údolích ojediněle až na -2 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Vát bude slabý jižní vítr.

V úterý bude polojasno, postupně začne počasí od západu ovlivňovat studená fronta, která se začne vlnit a jen pomalu bude postupovat k východu, postupně tedy od západu přibývání oblačnosti na zataženo, později v Čechách místy, na Moravě ojediněle s přeháňkami, ojediněle i s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Vát bude mírný jihozápadní, postupně severozápadní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle i s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 4. května, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle i s bouřkami. Ke konci týdne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C, uprostřed týdne na 15 až 11 °C. Denní teploty vystoupí zpočátku na 18 až 22 °C, ke konci týdne na 14 až 18 °C.

 

 

 

 

frame-scrollup