Slabé sněžení i na začátku týdne

Slabé sněžení i na začátku týdne
01.12.2019
Na začátku týdne nás čekají občasné sněhové přeháňky, v druhé polovině pracovního týdne četná nízká oblačnost a s víkendem se zatáhne a přidá se občasný déšť, na horách sněžení.

V pondělí bude zataženo až oblačno, místy se sněhovými přeháňkami, na jihovýchodě zpočátku se sněžením. Odpoledne přechodně polojasno. V nižších polohách přechodně i srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V úterý zpočátku oblačno až zataženo, místy se sněhovými přeháňkami, na severovýchodě i se sněžením. Během dne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Od středy do pátku jasno až polojasno, místy mlhy i mrznoucí nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Během víkendu očekáváme zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 9. prosince, naznačuje zataženou až oblačnou oblohu, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Ke konci týdne postupně ubývání srážek a přechodně místy až polojasno. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C.

 

 

frame-scrollup