Silvestr polojasný, v noci okolo 0 °C

Silvestr polojasný, v noci okolo 0 °C
30.12.2012
Silvestr bude polojasný až oblačný, noční teploty slabě v okolí nuly, beze srážek

V pondělí na Silvestra bude oblačno až polojasno, ráno ojediněle nízká oblačnost. Ráno na horách ojediněle s doznívajícími slabými přeháňkami. Teplota vystoupí v Čechách na 3 až 7 °C, na Moravě na 1 až 5 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V noci na úterý bude většinou polojasno, na severozápadě Čech postupně až oblačno. Noční teploty klesnou na 1 až -3 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr, který bude na horách a na východě Moravy čerstvý. Na západě Čech většinou slabý jihozápadní vítr.

V úterý na Nový rok bude zpočátku oblačno až polojasno, na Moravě ráno ojediněle mlhy, nebo nízká oblačnost. Během dne v Čechách od západu přibývání oblačnosti až na zataženo a odpoledne v Čechách postupně s přeháňkami, na horách sněhovými. Teplota vystoupí na 2 až 6 °C. Při déletrvající nízké oblačnosti okolo 1 °C. Vát bude mírný jižní vítr.

V dalších dnech bude velká oblačnost, oblačno až zataženo s deštěm, nebo deštěm se sněhem, na horách se sněžením. Noční teploty se budou pohybovat mezi 3 až -1 °C, a denní vystoupí zpočátku na 0 až 4 °C, postupně na 3 až 7 °C. 

Příchod vyloženě zimního počasí, se sněžením a celodenními teplotami pod bodem mrazu v dohledné době neočekáváme. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup