Rtuť teploměru klesne v noci až k -10 °C

Rtuť teploměru klesne v noci až k -10 °C
14.12.2018
Během víkendu zůstanou teploty pod nulou, počasí bude ovlivňovat ve vyšších vrstvách atmosféry tlaková níže a během neděle bude západ území ovlivňovat rozpadající se okluzní fronta, která přinese na západ sněhové přeháňky.

Noc na sobotu bude chladná, oblačno až zataženo, ojediněle se slabým sněžením. Teploty klesnou na -4 až -8 °C, při zmenšené oblačnosti a na sněhové pokrývce až na -10 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr. Během dne nás čekají teploty pod nulou, oblačno až zataženo, ojediněle se slabými sněhovými přeháňkami. Teploty vystoupí na -4 až 0 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

V noci na neděli většinou polojasno, ojediněle mlhy a slabé sněhové přeháňky. Odpoledne na západě až zataženo se sněhovými přeháňkami. Teploty klesnou na -3 až -7 °C, při zmenšené oblačnosti a na sněhové pokrývce až na -10 °C. Vát bude slabý východní vítr. Počasí v neděli bude polojasné až oblačné, ojediněle se sněhovými přeháňkami. Teploty vystoupí na -4 až 0 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.            

frame-scrollup