Rozlučte se s létem! Končí

Rozlučte se s létem! Končí
21.09.2018
Pokud máte rádi teplé počasí a sluneční paprsky, nabažte se dnešním dnem, protože od odpoledne začne počasí pozvolna od severozápadu ovlivňovat studená fronta, za kterou k nám pronikne studenější vzduch, a v příštím týdnu se dočkáme denních maxim jen okolo 15 °C.

V noci na sobotu přejde přes celé území od západu výrazná studená fronta, která citelně srazí teploty a ukončí velmi teplou periodu posledních dní, bude zataženo až oblačno s deštěm nebo s přeháňkami. Od západu postupně ustávání srážek. Teploty klesnou na 13 až 9 °C. Vát bude mírný západní vítr. Během dne zpočátku oblačno až zataženo, na východě ráno s doznívajícím deštěm. Postupně ubývání srážek a protrhávání oblačnosti. Teploty vystoupí na 14 až 18 °C, ojediněle až na 19 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Noc na neděli bude oblačná a teploty klesnou nízkou, na 10 až 6 °C. Vát bude slabý jihozápadní vítr. Nedělní počasí zpočátku oblačné až polojasné, od západu postupně přibývání oblačnosti s deštěm nebo s přeháňkami. Teploty vystoupí na 15 až 19 °C, ojediněle až na 20 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihozápadní vítr.

frame-scrollup