Ráno zpočátku -8 °C, ke konci týdne opět 10 °C

Ráno zpočátku -8 °C, ke konci týdne opět 10 °C
21.03.2020
Od severovýchodu k nám bude proudit v první polovině týdne studený vzduch a noční teploty budou velmi nízké, klesnou až k -8 °C. Ve čtvrtek se začne opět oteplovat a teploty se vrátí ve dne k 10 °C.

V pondělí a v úterý bude jasno až polojasno, během dne přechodně místy až oblačno s ojedinělými sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -4 až -8 °C a denní teploty vystoupí a 0 až 4 °C. Vát bude mírný, na Moravě až čerstvý severovýchodní vítr.

Ve středu bude zpočátku jasno, od jihu postupně přibývání oblačnosti a později s občasnými přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude mírný východní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. 

Výhled na následující týden, od pondělí 30. března, naznačuje jasnou až polojasnou oblohu, uprostřed týdne přechodně se zvětšenou oblačností s přeháňkami.

 

 

 

frame-scrollup