První školní den proprší

První školní den proprší
30.08.2020
Počasí si pro žáky a studenty připravilo na začátek školního roku ubrečené počasí, místy se budou vyskytovat i trvalejší srážky vydatnějšího charakteru.

V pondělí bude zataženo, v Čechách místy, jinde jen ojediněle s přeháňkami nebo občasným deštěm. Na Moravě zpočátku i polojasno. Noční teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V úterý bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, místy déšť vydatný a trvalejší. Noční teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude mírný severní vítr.

Ve středu bude oblačno až zataženo, na severu místy s přeháňkami. Odpoledne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Noční teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C, v pátek až na 25 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 7. září, naznačuje polojasnou oblohu, jen v záběru týdne více oblačnosti s možností přeháněk. Noční teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C.

frame-scrollup