Příští týden v noci až -5 °C, na horách sněžení

Příští týden v noci až -5 °C, na horách sněžení
27.11.2014
V příštím týdnu ochlazení, noční teploty spadnou až na -5 °C, od vyšších poloh sněhové přeháňky

Během příštího týdne začne na naše území proudit studený vzduch od východu. Počasí bude většinou oblačné až polojasné, přechodně místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými.

V pondělí bude oblačno, postupně místy s přeháňkami, od vyšších poloh postupně srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. V úterý bude polojasno až oblačno. Ranní teploty klesnou na -1 až -5 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C.

Ve středu a ve čtvrtek očekáváme oblačno, zejména ve středu s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od středních poloh srážky většinou smíšené. Ranní teploty klesnou ve středu na -1 až -5 °C, ve čtvrtek na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí ve středu na -1 až 3 °C a ve čtvrtek na 1 až 5 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až polojasno, zpočátku místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

 

frame-scrollup