Příští týden teplý s občasnými přeháňkami

Příští týden teplý s občasnými přeháňkami
28.05.2015
V příštím týdnu po slunečné pondělí, občasné přeháňky. Teploty budou vysoké, okolo 20 °C, na začátku týdne až 25 °C

Začátek příštího týdne bude ovlivňovat tlaková výše, kterou v úterý nahradí od západu studená fronta. Za frontou se nad naše území rozšíří opět oblast vyššího tlaku vzduchu.

V pondělí očekáváme jasno až polojasno, odpoledne postupně místy při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C.

V úterý očekáváme zpočátku polojasno, postupně od západu přibývání frontální oblačnosti s občasným deštěm nebo s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí v Čechách na 21 až 25 °C, na Moravě na 24 až 28 °C, od západu ochlazování.

Od středy do pátku očekáváme polojasno, v odpoledních hodinách místy při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup