Příští týden teplý a deštivý

Příští týden teplý a deštivý
08.01.2015
Příští týden bude velmi teplý, na začátku týdne nad 5 °C, ochlazení dorazí až v samém závěru týdne

Počasí v příštím týdnu bude většinou s velkou oblačností a s občasným deštěm. Teploty zůstanou po celý týden nad nulou a v první polovině budou stoupat místy nad 5 °C. Ochlazení přijde až v samém závěru týdne.

V pondělí očekáváme oblačno až zataženo, místy se sněhovými přeháňkami nebo s občasným sněžením, které bude v nižších polohách přecházet ve srážky smíšené nebo dešťové. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

V úterý očekáváme zataženo s občasným deštěm, na hřebenech hor se sněžením. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

Ve středu a ve čtvrtek očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s dešťovými přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

V pátek a v sobotu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C.

V neděli očekáváme zataženo se sněžením. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup