Přiští týden sníh?

Přiští týden sníh?
14.11.2020
S koncem týdne to vypadá, podle aktuálních výstupů meteorologických modelů, na ochlazení, které přinese zpočátku na hory, postupně i do středních poloh sněhové vločky.

V pondělí bude zataženo, s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, přechodně místy i polojasno. V úterý místy, ve středu ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou v úterý na 6 až 2 °C, ve středu na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí v úterý na 8 až 12 °C a ve středu na 9 až 13 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve čtvrtek bude polojasno, ráno místy mlhy nebo nízká oblačnost. Od západu přibývání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C, při nízké oblačnosti okolo 6 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihozápadní vítr.

Od pátku do neděle, bude zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Zpočátku na horách, postupně od středních poloh se sněžením nebo s deštěm se sněhem. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 23. listopadu, naznačuje zataženou oblohu, přechodně místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou nejčastěji na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 3 až 7 °C, postupně na 2 až 6 °C.

frame-scrollup