Příští týden oblačný s přeháňkami

Příští týden oblačný s přeháňkami
23.04.2015
začátek příštího týdne bude zatažený s deštěm, pak už jen oblačno a místy s přeháňkami, teploty klesnou pod 15 °C

Počasí v příštím týdnu bude zpočátku ovlivňovat tlaková níže nad severní Evropou, kolem které k nám bude proudit studený a vlhký vzduch.

V pondělí očekáváme zpočátku oblačno, zejména v Čechách místy s přeháňkami. Na Moravě zpočátku polojasno. Během dne od jihozápadu přibývání oblačnosti s deštěm, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C.

V úterý očekáváme zpočátku zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Od středy do pátku očekáváme polojasno, během dne místy při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno, během dne místy při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup