Příští týden hodně oblačnosti a srážek

Příští týden hodně oblačnosti a srážek
28.04.2013
V příštím týdnu velká oblačnost s deštěm, teploty v rámci území velmi rozdílné

Počasí v příštích dnech bude pod vlivem vlnící se studené fronty nad střední Evropou, počasí bude se zvětšenou oblačností a se srážkami. Teploty budou nižší, než v předešlých dnech. V pondělí bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, ojediněle i s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C, na Moravě na 18 až 22 °C.

V úterý bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle i s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty se budou značně lišit, na severozápadě území okolo 12 °C, na zbytku území 14 až 18 °C, na jihovýchodě až na 23 °C.

Ve středu bude oblačno až polojasno, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ve čtvrtek zpočátku ještě polojasno. Ranní teploty klesnou ve čtvrtek na 9 až 5 °C a v pátek na 13 až 9 °C. Denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C, na jihovýchodě až na 23 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až polojasno, místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Noční teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Výhled na další týden naznačuje oblačnou oblohu, místy s přeháňkami. Noční teploty okolo 11 až 7 °C a denní teploty okolo 15 až 19 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup