Přichází oteplení až nad 10 °C

Přichází oteplení až nad 10 °C
30.10.2012
V dalších dnech se bude pozvolna oteplovat a víkend bude s teplotou okolo 10 °C

Mrazivé denní teploty, nebo teploty okolo nuly jsou u konce a teplota až do víkendu poroste, během víkendu na mnoha místech překročí hranici 10 °C a v příštím týdnu bude opět pozvolna klesat. Ve středu bude skoro jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy, nebo nízká oblačnost, která se může na některých místech udržovat po celý den. Nejvyšší teploty vystoupí na 4 až 8 °C a ranní minima klesnou na 1 až -3 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Ve čtvrtek se zatáhne, bude zataženo, místy s přeháňkami, nebo s občasným deštěm, v odpoledních hodinách od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní minima klesnou na 4 až 0 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Vát bude čerstvý jihovýchodní vítr.

V pátek bude zpočátku oblačno až zataženo s občasným deštěm, nebo s přeháňkami, od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní minima klesnou na 6 až 2 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V sobotu bude polojasno až oblačno, jen ojediněle se slabými přeháňkami. Ranní minima klesnou na 6 až 2 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Během neděle bude většinou oblačno, místy s přeháňkami. Ranní minima klesnou na 6 až 2 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

Dlouhodobá předpověď počasí

frame-scrollup