Přes týden teploty k 20 °C

Přes týden teploty k 20 °C
21.04.2013
Počasí během týdne bude proměnlivé s teplotami okolo 20 °C, v neděli ochlazení

Počasí během týdne bude proměnlivé, dočkáme se slunečné oblohy i zatažené s deštěm a teploty budou taky rozdílné. V pondělí bude skoro jasno až polojasno, během dne na západě Čech až oblačno, místy s přeháňkami, ojediněle i s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr.

V úterý bude polojasno až oblačno, místy s přeháňkami, zejména na Moravě ojediněle i s bouřkami. Ranní minima klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C, na jihovýchodě až na 20 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude skoro jasno až polojasno. Noční teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí ve středu na 17 až 21 °C a ve čtvrtek na 19 až 23 °C. V pátek očekáváme zpočátku polojasno, během dne od severozápadu postupně zataženo a v Čechách s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C, během dne se bude od severozápadu ochlazovat.

Během víkendu bude oblačno až zataženo místy s deštěm nebo s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C. Výhled na další týden naznačuje velkou oblačnost s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Noční teploty okolo 8 až 4 °C a denní okolo 13 až 17 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup