Přes týden spíše oblačno a přeháňky

Přes týden spíše oblačno a přeháňky
08.11.2015
Počasí během týdne bude se zvětšenou oblačností a místy s přeháňkami, teploty zůstanou vysoké

Počasí během týdne budou od západu ovlivňovat frontální systémy, počasí bude po většinu týdne se zvětšenou oblačností a místy se zejména na začátku a na konci týdne vyskytnou přeháňky. Teploty zůstanou nadále poměrně vysoké.

V pondělí bude zpočátku polojasno, postupně od západu přibývání oblačnosti s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Odpoledne od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní vítr.

V úterý bude zpočátku oblačno až zataženo, na severu a severovýchodě zpočátku místy s přeháňkami. Během dne ubývání srážek a oblačnosti až na polojasno. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní vítr.

Od středy do pátku očekáváme polojasno až oblačno, jen ojediněle se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Během dne přechodně místy až polojasno. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 16. listopadu, naznačuje oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 7 až 3 °C, postupně na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 7 až 11 °C, postupně na 3 až 7 °C.

Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí

 

frame-scrollup