Přes týden oblačno se sněhovými přeháňka

Přes týden oblačno se sněhovými přeháňka
02.12.2012
Počasí v nadcházejícím týdnu bude oblačné se sněhovými přeháňkami a mrazivé

Počasí v nadcházejícím týdnu bude oblačné, místy se sněhovými přeháňkami, noční teploty klesnou pod nulu, denní maxima okolo nuly. V pondělí bude polojasno až oblačno, místy se sněhovými přeháňkami. K večeru od západu přibývání oblačnosti. Ranní minima klesnou na -2 až -6 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

V úterý bude oblačno až zataženo, na východě zpočátku ještě polojasno, se sněžením, nebo se sněhovými přeháňkami, které budou postupně v nižších a středních polohách přecházet v dešťové. Ranní minima klesnou na -2 až -6 °C a denní teplota vystoupí na 0 až 4 °C.

Ve středu bude polojasno až oblačno, místy se sněhovými přeháňkami, které budou během dne v nižších polohách přechodně smíšené. Ranní minima klesnou na 0 až -4 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na -1 až 3 °C.

Ve čtvrtek a v pátek bude většinou oblačno se sněhovými přeháňkami. Noční teplota klesne na -2 až -6 °C a nejvyšší denní teplota vystoupí ve čtvrtek na -2 až 2 °C, v pátek na -3 až 1 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno, místy se sněhovými přeháňkami. Noční teploty klesnou na -3 až -7 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na -1 až -5 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde. Aktuální výskyt oblačnosti sledujte zde. Dlouhodobá předpověď počasí.

Prosinec- charakteristika a pranostiky

facebook.com

frame-scrollup