Přes týden oblačno s přeháňkami

Přes týden oblačno s přeháňkami
03.02.2013
Počasí během týdne bude oblačné s přeháňkami a s teplotami okolo nuly

Počasí během týdne bude pod vlivem oblasti nižšího tlaku vzduchu, počasí se bude vyznačovat velkou oblačností se srážkami. Pondělí přinese zataženou oblohu se sněžením, které se bude postupně během dne vyskytovat jen od vyšších poloh. Níže budou srážky přecházet v dešťové, nebo smíšené. K večeru od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní minima klesnou na 0 až -4 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihozápadní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo místy s přeháňkami, nebo s občasným deštěm, v úterý od vyšších poloh se sněžením, ve středu srážky smíšené, nebo sněhové od středních poloh. Ranní minima klesnou 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí v úterý na 1 až 5 °C, ve středu na 0 až 4 °C.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno až zataženo, ve čtvrtek s občasným sněžením, v pátek se sněhovými přeháňkami. Noční teploty klesnou ve čtvrtek na -1 až -5 °C, v pátek na -3 až -7 °C. Denní teplota vystoupí ve čtvrtek na -2 až 2 °C a v pátek na -3 až 1 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, místy se sněhovými přeháňkami, které budou v neděli častější. Noční minima klesnou na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

frame-scrollup