Přes týden oblačno s přeháňkami

Přes týden oblačno s přeháňkami
04.11.2012
Počasí přes týden bude oblačné s přeháňkami, teploty denní 8 °C, noční 3 °C

Počasí na začátku týdne ovlivní studená fronta, uprostřed týdne přes nás přejde teplá fronta a konec týdne završí opět fronta studená. V pondělí bude zpočátku zataženo s deštěm, během odpoledne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní minima klesnou na 9 až 5 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V úterý bude oblačno, ojediněle s přeháňkami, v Čechách častějšími. Na horách srážky sněhové. Ranní minima klesnou na 5 až 1 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve středu bude zpočátku oblačno, ojediněle s přeháňkami, od severozápadu postupně přibývání oblačnosti s občasným deštěm. Na horách srážky sněhové. Ranní minima klesnou na 3 až -1 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

Ve čtvrtek a v pátek bude většinou oblačno, ojediněle s přeháňkami. Denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C a noční teploty klesnou na 5 až 1 °C.

V sobotu očekáváme zpočátku polojasno až oblačno, během dne přibývání oblačnosti, postupně s přeháňkami, nebo s občasným deštěm, v neděli zpočátku zvětšená oblačnost s doznívajícími přeháňkami, postupně ubývání oblačnosti a srážek. Denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C a noční teploty klesnou na 5 až 1 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

frame-scrollup