Přes týden oblačno a sněžení

Přes týden oblačno a sněžení
10.02.2013
Počasí během týdne bude s velkou oblačností a sněhovými srážkami

V pondělí bude oblačno až polojasno, ojediněle se sněhovými přeháňkami. Během dne na severovýchodě přechodně zataženo s občasným sněžením. Ranní minima klesnou na -6 až -10 °C, při zmenšené oblačnosti ojediněle až na -14 °C. Denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C.

V úterý bude zpočátku oblačno, postupně až zataženo se sněžením. Ranní minima klesnou na -4 až -8 °C a denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C. Ve středu bude zpočátku zataženo se sněžením, v oblasti nížin přechodně srážky smíšené. Odpoledne postupně ustávání srážek. Ranní minima klesnou na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

Ve čtvrtek a v pátek bude většinou oblačno, místy se slabými sněhovými přeháňkami. Během dne místy přechodně až polojasno. Noční teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C.

Během víkendu očekáváme většinou oblačnou oblohu, místy se slabými sněhovými přeháňkami, během dne přechodně místy až polojasno. Noční teploty klesnou na -2 až -6 °C a denní teploty vystoupí na -3 až 1 °C.

V dalším týdnu očekáváme oblačnou až zataženou oblohu s občasným sněžením. Noční teploty většinou mezi -3 až -7 °C a denní teploty většinou mezi -3 až 1 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup