Přes týden déšť a teplo, až +10 °C

Přes týden déšť a teplo, až +10 °C
27.01.2013
Počasí během týdne bude teplé, denní teploty až +10 °C, noční nad nulou, zaprší

Počasí během týdne bude bohaté na oblačnost a srážky, teploty vystoupí vysoko nad nulu a i noční teploty, vydrží většinou v kladných hodnotách. V pondělí bude zpočátku zataženo až oblačno, s občasným sněžením, nebo s mrznoucími srážkami. Během dne bude postupně od západu oblačnosti a srážek ubývat. Ranní minima klesnou na -1 až -5 °C, na východě až na -7 °C. Denní teploty vystoupí v Čechách na -1 až 3 °C, na Moravě na -2 až 1 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V úterý bude zpočátku oblačno až zataženo, na východě území až polojasno, s ojedinělými přeháňkami. Během dne postupně od západu zataženo s vydatnějším deštěm, na horách postupně srážky smíšené. Ranní minima klesnou v Čechách na 1 až -3 °C, na Moravě na -2 až -6 °C. Denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

Ve středu a ve čtvrtek bude oblačno až zataženo s občasným deštěm, na horách srážky většinou dešťové. Noční teploty klesnou na 5 až 1 °C. Denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C, ve středu v Čechách ojediněle až na 10 °C.

V pátek a v sobotu bude oblačno až zataženo s občasným deštěm, nebo s přeháňkami. Noční minima klesnou v pátek na 5 až 1 °C, v sobotu na 4 až 0 °C, ojediněle při zmenšené oblačnosti na sněhové pokrývce až na -1 °C. Denní teploty vystoupí v pátek na 4 až 8 °C, v sobotu na 3 až 7 °C.

V neděli bude zataženo s deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Ranní minima klesnou na 2 až -2 °C a denní maxima vystoupí na 0 až 4 °C. V dalších dnech očekáváme zataženou oblohu s častými srážkami, které budou od středních poloh smíšené, nebo sněhové. Noční minima očekáváme mezi 1 až -3 °C a denní teploty mezi -1 až 3 °C. V závěru týdne očekáváme ubývání srážek i oblačnosti a teploty slabě klesnou. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup