Přes týden až 20 °C, polojasno až oblačno

Přes týden až 20 °C, polojasno až oblačno
20.10.2013
Počasí během týdne bude polojasné až oblačné, místy s nízkou oblačností. Maxima až 20 °C.

V jihozápadním proudění se k nám bude dostávat teplý vzduch, který ve středu přechodně vystřídá od západu postupující studená fronta, za kterou se příliv teplého vzduchu opět obnoví. Během týdne nás proto čekají poměrně vysoké teploty. V pondělí bude oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami. Ráno a dopoledne místy zataženo nízkou oblačností. Během dne ubývání oblačnosti na polojasno. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C.

V úterý bude polojasno až oblačno, místy zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Při nízké oblačnosti okolo 15 °C. Ve středu bude zpočátku polojasno až oblačno, od západu postupně přibývání oblačnosti s deštěm nebo s přeháňkami. Zejména na Moravě zpočátku místy zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme polojasno až oblačno, místy zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Při nízké oblačnosti okolo 15 °C. Během víkendu očekáváme většinou polojasno, místy zataženo nízkou oblačností. V neděli postupně přibývání oblačnosti s možností přeháněk. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Výhled na následující týden naznačuje polojasno až oblačno, s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty okolo 5 °C a denní teploty okolo 12 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

frame-scrollup