Předpověď počasí na začátek července

Předpověď počasí na začátek července
25.06.2014
Počasí v příštích dvou týdnech většinou oblačné s přeháňkami nebo s deštěm a s nižšími teplotami

Dlouhodobý výhled počasí na období následujících dvou týdnu zatím nevypadá moc nadějně pro trávení času venku. Obloha bude většinou oblačná až zatažená a často se přidají přeháňky nebo déšť a místy taky bouřky. Ranní teploty budou klesat k 10 °C a denní se budou pohybovat jen slabě nad 20.

Během víkendu bude většinou oblačno, v sobotu zejména v odpoledních hodinách v Čechách s přeháňkami, v neděli přeháňky a místy i bouřky na celém území. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 21 až 25 °C.

V příštím týdnu od pondělí do středy bude oblačno až zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, místy s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Od čtvrtku do neděle očekáváme oblačnou až zataženou oblohu, ojediněle s přeháňkami, v neděli pak postupně s deštěm. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C.

Výhled na týden od pondělí (7. 7.) naznačuje oblačnou až zataženou oblohu s přeháňkami nebo s občasným deštěm, místy s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

frame-scrollup