Předpověď počasí na víkend a Nový rok

Předpověď počasí na víkend a Nový rok
28.12.2012
Během víkendu a přelomu roku bude polojasno až oblačno s ojedinělými srážkami

V noci na sobotu bude v Čechách oblačno až zataženo, jen ojediněle se slabými přeháňkami, na Moravě polojasno až oblačno. Teplota klesne na -1 až -5 °C, na východě až na -8 °C. Během dne bude většinou polojasno až oblačno, ráno místy zataženo nízkou oblačností. Teplota vystoupí v Čechách na 1 až 5 °C, na Moravě na -2 až 2 °C. Vát bude mírný, na horách až čerstvý jihovýchodní vítr.

V noci na neděli bude polojasno až oblačno, na západě Čech až zataženo. Teplota klesne na -1 až -5 °C. Během dne bude polojasno až oblačno, ojediněle se slabými přeháňkami. Teplota vystoupí v Čechách na 2 až 6 °C, na Moravě na -2 až 2 °C. Vát bude mírný, na horách až čerstvý jižní vítr.

Na Silvestra bude polojasno až oblačno, ranní minima klesnou v Čechách na 2 až -2 °C, na Moravě na -1 až -5 °C. Denní teploty vystoupí v Čechách na 3 až 7 °C, na Moravě na 1 až 5 °C.

Na Nový rok očekáváme zpočátku polojasno až oblačno, během dne od západu přibývání oblačnosti na zataženo a postupně s deštěm. Ranní minima klesnou v Čechách na 3 až -1 °C, na Moravě na 0 až -4 °C. Denní teploty vystoupí v Čechách na 3 až 7 °C, na Moravě na -1 až 3 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup