Předpověď počasí na víkend

Předpověď počasí na víkend
26.10.2012
V sobotu zataženo se sněžením, v neděli ubývání oblačnosti a srážek

Počasí během víkendu přinese první sněhové srážky nadcházející zimy na většinu území, může za to zvlněná studená fronta, která se bude jen zvolna přesouvat přes naše území k východu. V noci na sobotu bude zataženo, na severní polovině území se sněžením, v nižších polohách s deštěm se sněhem. Na jižní polovině území většinou srážky dešťové, na horách sněhové. Noční teploty klesnou na 2 až -2 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr.

Během soboty bude zataženo se sněžením, nebo deštěm se sněhem, na jihu a jihovýchodě zpočátku srážky dešťové a jen na horách sněhové. Během dne se ale sněžení bude dostávat do nižších poloh. Denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C, na jihu a jihovýchodě až na 6 °C, ale bude se i zde postupně ochlazovat. Vát bude mírný severní vítr.

V noci na neděli bude většinou zataženo s občasným sněžením, nebo se sněhovými přeháňkami. Kterých bude postupně během noci ubývat. Noční teploty klesnou na 0 až -4 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Během neděle bude zpočátku oblačno, místy se sněhovými přeháňkami, během dne bude oblačnosti a srážek ubývat. Na jihovýchodě území zpočátku ještě zataženo se sněžením. Denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

frame-scrollup