Předpověď počasí na víkend

Předpověď počasí na víkend
21.12.2012
Víkend bude oblačný až zatažený se srážkami, na Štědrý den teplo

Počasí během víkendu nejvíce ovlivní nedělní teplá fronta. V noci na sobotu bude v Čechách zataženo, zejména v jihozápadní polovině území se sněžením. Na Moravě většinou polojasno až oblačno. Teplota klesne na 0 až -4 °C, na východě území až na -7 °C. V sobotu bude oblačno až zataženo, na východě území přechodně zmenšená oblačnost. Zejména v Čechách s občasným deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Teplota vystoupí v Čechách na -1 až 3 °C, na Moravě na -4 až 0 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V noci na neděli bude zataženo se sněžením, v Čechách v nižších polohách srážky smíšené. Teplota klesne v Čechách na 1 až -3 °C, na Moravě na -2 až -6 °C. Během dne bude oblačno až zataženo, místy se sněžením, v Čechách v nižších polohách srážky smíšené. Odpoledne v Čechách postupně oteplování a srážky dešťové se budou posouvat do vyšších poloh. Teplota vystoupí v Čechách na 0 až 4 °C, na Moravě na -3 až 1. Vát bude mírný jihovýchodní, později jihozápadní vítr. 

V pondělí na Štědrý den očekáváme oblačno až zataženo s občasným deštěm, od vyšších poloh srážky smíšené, nebo sněhové. Během dne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní minima klesnou v Čechách na 4 až 0 °C, na Moravě na 0 až -3 °C. Denní teplota vystoupí v Čechách na 3 až 7 °C, na Moravě na 1 až 5 °C. Vát bude mírný jižní vítr.

Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup