Předpověď počasí na víkend

Předpověď počasí na víkend
07.12.2012
O víkendu polojasno až oblačno, ojediněle sněžení a mrazivé teploty, v noci k -14 °C

Počasí během víkendu bude pod vlivem oblasti vyššího tlaku vzduchu, díky tomu bude zmenšená oblačnost a mrazivé teploty. V noci na sobotu bude jasno až polojasno, na jihozápadě k ránu až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Teplota klesne na -7 až -11 °C, při zmenšené oblačnosti na sněhové pokrývce až na -14 °C. Vát bude slabý východní vítr.

V sobotu bude zpočátku skoro jasno až polojasno, ojediněle se sněhovými přeháňkami. Během dne bude oblačnosti přibývat. Teplota vystoupí na -6 až -2 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V noci na neděli bude skoro jasno až polojasno, ojediněle, zejména v Čechách až oblačno. Teplota klesne na -7 až -11 °C, při zmenšené oblačnosti a na sněhové pokrývce až na -14 °C. Vát bude slabý vítr západních směrů. Během neděle bude zpočátku skoro jasno až polojasno, jen ojediněle se slabými sněhovými přeháňkami. Během dne od severozápadu přibývání oblačnosti a večer v Čechách srážky četnější. Teplota vystoupí na -6 až -2 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

facebook.com

frame-scrollup