Předpověď počasí na týden

Předpověď počasí na týden
15.07.2012
V týdnu oblačno s přeháňkami, teploty okolo 20 °C, jen ve čtvrtek nádech léta

Během týdne bude postupovat přes naše území několik frontálních systémů, počasí bude díky tomu dosti proměnlivé, většinu týdne bude velká oblačnost s přeháňkami a teplotami okolo 20 °C, v polovině týdne díky vpádu teplého vzduchu vystoupí teploty na letní hodnoty a ojediněle budou dosahovat k 29 °C, v zápětí se však znovu ochladí.

V pondělí bude oblačno, postupně až polojasno s přeháňkami. Ranní minima klesnou na 13 až 9 °C, nejvyšší denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C.

V úterý a ve středu bude oblačno, přechodně až zataženo s občasným deštěm, nebo s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 14 až 10 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí v úterý na 16 až 20 °C, ve středu na 19 až 23 °C.

Čtvrtek bude nejteplejším dnem týdne, počasí bude zpočátku skoro jasné až polojasno, během dne postupně s přeháňkami a s bouřkami. Noční teploty klesnou na 16 až 12 °C, nejvyšší denní vystoupí na 25 až 29 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Noční teploty klesnou na 15 až 11 °C, nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 19 až 23 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

zahradni teploměry

 

frame-scrollup