Předpověď počasí na týden

Předpověď počasí na týden
04.12.2011
V týdnu bude oblačno až zataženo s deštěm, od vyšších poloh se sněžením

Počasí během týdne bude pod vlivem častých přechodů frontálních systémů a tak se můžeme připravit na častý výskyt srážek. V pondělí bude většinou zataženo s občasným deštěm, na horách srážky smíšené, nebo sněhové. Nejvyšší teploty vystoupí na 4 až 8 °C, během dne se bude pozvolna ochlazovat. Noční teplota klesne na 5 až 0 °C. Vát bude čerstvý jihozápadní vítr.

V úterý bude oblačno až zataženo s občasným deštěm, od středních poloh budou srážky přecházet ve smíšené a sněhové. Nejvyšší teplota vystoupí na 0 až 4 °C a noční poklesne na 2 až -2 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve středu se dočkáme zatažené oblohy s občasným deštěm, od středních poloh se přidají srážky smíšené, nebo sněhové. Denní maxima vystoupí na 0 až 4 °C a noční poklesnou na 0 až -4 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude nadále zataženo s deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Teplota vystoupí po oba dny na 3 až 7 °C a v noci poklesne na 5 až 1 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Během víkendu dojde opět k ochlazení a bude většinou oblačno až zataženo s přeháňkami, od středních poloh sněhovými. Denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C a noční poklesnou na 0 až -4 °C.

Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

 

forma na vánočku

frame-scrollup