Předpověď počasí na týden

Předpověď počasí na týden
16.09.2012
Počasí během týdne bude jasné až polojasné, přechodně až oblačné s přeháňkami

Počasí přes týden bude většinou pod vlivem oblasti vyššího tlaku vzduchu a jen ve středu bude přes naše území přecházet studená fronta, takže se zatáhne a přidají se srážky.

V pondělí bude jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy, nebo nízká oblačnost. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C.

V úterý bude zpočátku jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy, nebo nízká oblačnost. Během odpoledne a podvečera od severozápadu postupně přibývání oblačnosti a postupně i přeháněk. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 21 až 25 °C.

Ve středu bude oblačno až zataženo s občasným deštěm, nebo s přeháňkami a během dne bude postupně od západu oblačnosti a srážek ubývat. Ranní minima klesnou na 12 až 8 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

Ve čtvrtek bude skoro jasno až  polojasno, na východě zpočátku ještě oblačno s doznívajícími přeháňkami. Ranní minima klesnou na 8 až 4 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C.

V pátek bude pokračovat zmenšená oblačnost, tedy jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Noční teploty klesnou na 8 až 4 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 12 až 8 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

frame-scrollup