Předpověď počasí na týden

Předpověď počasí na týden
30.09.2012
Proměnlivá oblačnost s přeháňkami, denní teploty okolo 20 °C, noční do 10 °C

Počasí během týdne ovlivní několik frontálních systémů, díky kterým bude počasí během týdne většinou oblačné s častými přeháňkami.

V pondělí bude oblačno až zataženo, na jihovýchodě a východě Čech a na Moravě s deštěm, nebo s přeháňkami. K večeru postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C.

V úterý bude polojasno, během dne při přechodně zvětšené oblačnosti ojediněle s přeháňkami. Ranní minima klesnou na 10 až 6 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C.

Ve středu bude zpočátku jasno až polojasno, ráno místy mlhy, nebo nízká oblačnost, během dne bude postupně přibývat oblačnosti a na západě se budou k večeru ojediněle vyskytovat přeháňky. Ranní minima klesnou na 9 až 5 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo s deštěm, nebo s přeháňkami, během dne od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní minima klesnou na 10 až 6 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C.

V pátek a během víkendu bude polojasno, ráno a dopoledne se budou vyskytovat místy mlhy, nebo nízká oblačnost. Noční teploty klesnou na 9 až 5 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

frame-scrollup