Předpověď počasí na 14 dní

Předpověď počasí na 14 dní
12.10.2014
Počasí v nadcházejícím týdnu bude proměnlivé, přechodně s přeháňkami nebo s občasným deštěm

Počasí v nadcházejícím týdnu bude proměnlivé a místy s přeháňkami. V pondělí bude zpočátku většinou zataženo nízkou oblačností, během dne postupně polojasno. Odpoledne a k večeru postupně na západě přibývání oblačnosti s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C, při nízké oblačnosti okolo 17 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V úterý bude oblačno až zataženo, v Čechách místy s přeháňkami nebo s deštěm, na Moravě srážky jen ojediněle. Od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve středu bude zpočátku polojasno, postupně od jihozápadu přibývání oblačnosti a zejména v Čechách se místy vyskytnou přeháňky. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C.

Ve čtvrtek očekáváme zpočátku zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami, odpoledne postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C.

V pátek očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami. Odpoledne a k večeru od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek na polojasno. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C, v neděli až na 19 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 20. 10. naznačuje polojasnou, uprostřed a na konci týdne až oblačnou oblohu s přeháňkami. Na hřebenech hor budou srážky přechodně přecházet ve smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou zpočátku na 11 až 7 °C, postupně na 8 až 4 °C. Denní teploty vystoupí zpočátku na 14 až 18 °C, postupně na 12 až 16 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup