Předpověď počasí na 14 dní

Předpověď počasí na 14 dní
06.12.2011
Teploty slabě nad nulou a smíšené srážky, na horách sněžení

Počasí během příštích 14 dní bude bohaté na oblačnost, přidají se občasné srážky a teploty se budou držet slabě nad nulou a v noci většinou slabě pod nulou.

Ve středu bude většinou zataženo s deštěm se sněhem, na horách se sněžením. Teplota vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný západní vítr. Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo s občasnými srážkami, od vyšších poloh sněhovými. Denní maxima vystoupí na 1 až 5 °C a v noci klesne na 2 až -2 °C. V pátek se dočkáme výraznějšího oteplení, kdy maxim vystoupí na 4 až 8 °C a k zatažené obloze se přidá občasný déšť, na horách to budou srážky smíšené. Noční teplota klesne na 3 až -2 °C.

Po oba víkendové dny a v první polovině příštího týdne bude většinou polojasno, přechodně oblačno s přeháňkami, které budou většinou sněhové. Denní maxima se budou pohybovat mezi 0 až 4 °C a noční poklesnou na 0 až -4 °C.

V druhé polovině příštího týdne bude většinou oblačno s občasnými sněhovými přeháňkami. Denní maxima se udrží mezi 0 až 4 °C a noční mezi 0 až -4 °C.

V dalším týdnu předpokládáme nadále zvětšenou oblačnost s občasnými přeháňkami, které budou od středních poloh sněhové. Denní maxima očekáváme mezi 1 až 5 °C a teploty v noci mezi 1 až -3 °C

Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

 

frame-scrollup