Předpověď počasí na 14 dní

Předpověď počasí na 14 dní
25.08.2011
Počasí bude se zmenšenou oblačností a teploty kolem 20 °C

Počasí se v příštích dnech přenese spíše na podzimní notu a dočkáme se zmenšené oblačností jen s ojedinělými přeháňkami a teploty se ve dne budou šplhat k 20 °C, v noci pak klesnou na 10 °C. V pátek si užijeme zřejmě posledního tropického dne tohoto léta, neboť teplota ještě vystoupí na 30 až 34 °C. Na obloze bude většinou jasno, odpoledne se budou místy vyskytovat přeháňky s bouřkami.

V sobotu bude přes naše území přecházet studená fronta, ráno tak bude na většině území ještě jasno až polojasno, beze srážek, postupně bude od západu přibývat oblačnosti a srážek, místy se přidají i bouřky. Maxima budou v Čechách mezi 19 až 24 °C, na Moravě stihne teplota ještě vystoupí k 29 °C. V neděli bude většinou jasno až polojasno, a jen ojediněle s doznívajícími přeháňkami. Teplota výrazně klesne, a to na 20 až 24 °C.

Od pondělí po celý týden bude jasno až polojasno, a srážky se v podobě přeháněk budou vyskytovat jen zcela ojediněle. Teplota se bude pohybovat mezi 19 až 23 °C, v noci pak mezi 13 až 9 °C.

V dalším týdnu bude nadále pokračovat počasí ve stylu babího léta, bude většinou jasno až polojasno a s přeháňkami jen ojedinělými. Ráno se budou místy tvořit mlhy. Teplota ve dne vydrží mezi 19 až 23 °C a v noci bude klesat na 13 až 9 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde. Zjistěte jaké je počasí na Slovensku.

vyhrajte poloprofesionální meteostanici

frame-scrollup