Předpověď počasí do konce září

Předpověď počasí do konce září
16.09.2014
Dlouhodobá předpověď počasí do konce září ukazuje polojasnou až oblačnou oblohu, místy s přeháňkami

Dlouhodobá předpověď počasí do konce září ukazuje většinou polojasnou až oblačnou oblohu, přechodně místy s přeháňkami a nadále s příjemnými teplotami. Od úterý do čtvrtku bude jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Odpoledne ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 20 až 24 °C.

Od pátku do neděle očekáváme oblačno až polojasno, místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C.

Od pondělí do čtvrtku (25. 9.) očekáváme polojasno až oblačno, místy při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 14 až 10 °C, postupně na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 19 až 23 °C, postupně na 16 až 20 °C.

Od pátku do úterý (26.-30.9.) očekáváme polojasno, během neděle a pondělí přechodně místy až oblačno s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. 

Je nutné brát na zřetel skutečné možnosti dnešní meteorologie, a proto je důležité považovat předpověď počasí na týden dopředu a déle za výhled možného charakteru vývoje počasí. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

 

frame-scrollup