Pozor na silný vítr a vydatnější srážky

Pozor na silný vítr a vydatnější srážky
30.03.2015
Začátek týdne bude hodně deštivý, od středních poloh přechodně i sněžení a vát bude silný západní vítr.

Začátek týdne bude bohatý na srážky, které budou přechodně od středních poloh přecházet ve smíšené nebo sněhové. V tomto období bude vát čerstvý, místy až silný západní vítr, který bude na horách v nárazech dosahovat rychlosti až 110 km/hod.

V noci na úterý bude zpočátku polojasno až oblačno, zejména v horských oblastech místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Od západu postupně přibývání oblačnosti na zataženo s deštěm, od středních poloh s deštěm se sněhem nebo se sněžením. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C. Vát bude zpočátku většinou mírný, postupně místy až čerstvý západní vítr.

V úterý bude zataženo s deštěm, od vyšších poloh zpočátku se sněžením. Místy se mohou vyskytovat srážky intenzivnějšího charakteru. Odpoledne a k večeru postupně protrhávání oblačnosti a ubývání srážek. Denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude čerstvý, během dne přechodně až silný západní vítr.

V noci na středu bude proměnlivá oblačnost, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

Ve středu bude proměnlivá oblačnost s přeháňkami nebo s občasným deštěm, od středních poloh srážky většinou smíšené. Denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude čerstvý západní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup