Pozor na noční mráz

Pozor na noční mráz
15.04.2024
Po velmi teplých týdnech se výrazně ochladí a noční minima budou padat k nule a někde bude i mrznout. Od vyšších poloh bude taky sněžit

V úterý a ve středu bude proměnlivá oblačnost s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C, ojediněle až na 0 °C. Denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude zpočátku čerstvý západní vítr, který bude postupně slábnout.

 Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno, přechodně místy až zataženo s přeháňkami, i krupkovými. Od vyšších poloh srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty 4 až 0 °C, při malé oblačnosti a bezvětří až na -2 °C. Denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Během víkendu očekáváme proměnlivou oblačnost, místy s přeháňkami, i krupkovými. Od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, při malé oblačnosti a bezvětří až na -2 °C. Denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 22. dubna, naznačuje proměnlivou oblačnost a místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C, postupně na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C, postupně na 11 až 15 °C

frame-scrollup