Pozor na noční mráz

Pozor na noční mráz
24.04.2021
Na začátku týdne budou noční teploty klesat pod nulu na 0 až -4 °C. Po většinu týdne se budou vyskytovat srážky.

V pondělí bude polojasno až oblačno, na severovýchodě ojediněle s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a de  Teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude slabý severní vítr.

V úterý bude zpočátku polojasno, postupně přibývání oblačnosti s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný východní vítr.

Od středy do pátku bude oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C.

Během víkendu očekáváme zpočátku oblačno, místy s přeháňkami, postupně ubývání srážek a oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 3. května, naznačuje zpočátku zataženou oblohu s občasným deštěm nebo s přeháňkami, postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou zpočátku na 6 až 2 °C, postupně na 9 až 5 °C. Denní teploty vystoupí zpočátku na 11 až 15 °C, postupně na 14 až 18 °C.

 

frame-scrollup