Poslední víkend prázdnin se moc nepovede

Poslední víkend prázdnin se moc nepovede
31.08.2018
Poslední víkend prázdnin nebude venkovním aktivitám nakloněn, a tak školáci místo na výlety, zamíří k přípravám do školy. Prázdniny symbolicky ukončila páteční studená fronta.

Poslední víkend prázdnin se moc nepovede

Srpen končí a prázdninové letní počasí symbolicky ukončila včerejší studená fronta, která přinesla citelný pokles teplot a místy i srážky. Pokud plánujete na první zářijový víkend poslední prázdninové výlety, tak těm počasí zejména v sobotu nebude moc nakloněno. Noc na sobotu bude zatažená až oblačná, místy s deštěm nebo s přeháňkami a s teplotami mezi 14 až 10 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr. Během dne nadále zataženo až oblačno, místy s deštěm nebo s přeháňkami a s teplotami mezi 18 až 22 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

V noci na neděli ještě velká oblačnost, místy s přeháňkami a s teplotami 14 až 10 °C. K tomu se přidá slabý severovýchodní vítr. Neděle přinese méně oblačnosti i srážek než v sobotu, bude oblačno až zataženo, zejména na jihu místy s přeháňkami. Na severu až polojasno a přeháňky jen ojediněle. Teploty vystoupí na 21 až 25 °C, v nížinných oblastech až na 26 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

frame-scrollup