Poslední teplé dny prázdnin
Od pondělí do středy, bude jasno až polojasno, ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 19 až 15 °C a denní teploty vystoupí na 29 až 33 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.
Ve čtvrtek a v pátek bude polojasno až oblačno, místy s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 19 až 15 °C a denní teploty vystoupí na 28 až 32 °C.
Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, zpočátku i bouřkami. Přechodně místy i polojasno. Ranní teploty klesnou na 18 až 14 °C, v neděli na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C, v neděli na 19 až 23 °C
Výhled na následující týden, od pondělí 28. 8. naznačuje zpočátku zataženou až oblačnou oblohu, místy s deštěm nebo s přeháňkami, postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou zpočátku na 12 až 8 °C, postupně na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 15 až 19 °C, postupně na 18 až 22 °C.