Poroste tráva, teplo, přeháňky a bouřky

Poroste tráva, teplo, přeháňky a bouřky
01.05.2022
Teploty budou šplhat nad 15 °C a na obloze bude většinou polojasná až oblačná obloha, místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami

V pondělí bude polojasno až oblačno, místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude polojasno až oblačno, místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno až polojasno, místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, zpočátku místy, postupně ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 9. května, naznačuje zpočátku polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami, postupně přibývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C, postupně na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 14 až 18 °C, postupně na 16 až 20 °C.

frame-scrollup