Pořádná zima v nedohlednu

Pořádná zima v nedohlednu
31.12.2022
Pokud stále vyhlížíte příchod pravého zimního počasí, tak zatím je v nedohlednu. Sice se bude pomalu ochlazovat, ale na celodenní mrazy to v příštích dvou týdnech nevypadá

V pondělí bude polojasno až oblačno, na Moravě místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C, při nízké oblačnosti okolo 7 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý vítr jižních směrů.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, přechodně ojediněle polojasno. Místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C, ve středu na 1 až -3 °C. Denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C, ve středu na 3 až 7 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 9. ledna, naznačuje zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou zpočátku na 4 až 0 °C, postupně na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí 2 až 6 °C, postupně na 0 až 4 °C.  

frame-scrollup