Podzimní počasí pokračuje

Podzimní počasí pokračuje
30.09.2018
Předpověď počasí na příští dny nabídne poměrně příjemné počasí, většinou nás čeká počasí se zmenšenou oblačností, jen přechodně místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. V sobotu maxima až okolo 20 °C.

Zpočátku jasno až polojasno, od západu postupně přibývání oblačnosti a místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na hřebenech hor na západě postupně smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C, na západě Čech jen okolo 10 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V úterý bude zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, na hřebenech hor sněhovými nebo smíšenými. Postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C, na Moravě až na 16 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve středu zpočátku velká oblačnost s občasným deštěm nebo s přeháňkami, postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude čerstvý severozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme jasno až polojasno, ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí ve čtvrtek na 13 až 17 °C a v pátek na 16 až 20 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno, zejména v neděli místy při přechodně zvětšené oblačnosti s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí v sobotu na 17 až 21 °C a v neděli na 13 až 17 °C.

 

 

frame-scrollup