Podzimní počasí je tu

Podzimní počasí je tu
16.10.2023
Během celého týdne bude pravé podzimní počasí, bude jasno s nízkou oblačností i zataženo s deštěm a s teplotami do 15 °C

V úterý bude oblačno až zataženo, od západu postupně ubývání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný východní vítr.

Ve středu bude jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C.

Od pátku do neděle očekáváme zataženo až oblačno, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C

Výhled na následující týden, od pondělí 23. září, naznačuje zpočátku jasnou až polojasnou oblohu, s ranními mlhami. V druhé polovině týdne pak zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C.  

frame-scrollup