Pod nulou teploty jen v noci

Pod nulou teploty jen v noci
26.01.2024
Ani víkendové počasí nepřinese zimní počasí, noční teploty sice klesnou pod nulu, ale denní maxima se budou pohybovat okolo 5 °C

V noci na sobotu bude zataženo s deštěm, na východě od vyšších poloh se sněžením. Od západu ubývání oblačnosti a srážek. Teploty klesnou na 2 až -2 °C. Vát bude čerstvý severozápadní vítr. V sobotu bude polojasno, na severovýchodě oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude čerstvý severozápadní vítr, který bude během dne slábnout.

V noci na neděli bude jasno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností, na severovýchodě oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Teploty klesnou na -1 až -5 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr. V neděli bude jasno až polojasno, zpočátku místy zataženo nízkou oblačností. Na východě zpočátku oblačno až zataženo s doznívajícími přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr.

frame-scrollup