Počasí ve Španělsku, Francii, Itálii a Tunisku

Počasí ve Španělsku, Francii, Itálii a Tunisku
27.06.2011
Počasí na pobřeží Španělska, Francie, Itálie a Tuniska

Během prázdnin se budeme vždy v pondělí věnovat počasí v letoviscích na území Španělska, Francie, Itálie a Tuniska. Ve středu přijde na řadu Chorvatsko, Černá Hora a Řecko a v pátek Bulharsko, Turecko, Kypr a Egypt.


Počasí ve Španělsku je příjemné a letní, obloha je jasná až polojasná a stejně tomu bude i v dalších dnech. Jen v pátek a v sobotu se můžou místy vyskytovat přeháňky s bouřkami. Teplota se nyní pohybuje kolem 32 °C a v dalších dnech se bude nadále držet kolem hranice 30 °C. Teplota vody se pohybuje kolem 24 °C.


Teplota vzduchu na pobřeží Francie se pohybuje kolem 29 °C a obloha je polojasná. Do středy bude teplota stoupat až k 32 °C, pak se ale vrátí zpět na 29 °C. Obloha bude nadále většinou polojasná. Teplota vody se pohybuje kolem 22 °C.


Na severu Itálie panuje momentálně jasné počasí s teplotami kolem 28 °C, v dalších dnech bude přibývat oblačnosti a přidají se ojediněle přeháňky. Teplota klesne k 25 °C. Ve střední Itálii vládne jasné počasí s teplotami kolem 32 °C. V pátek a v sobotu oblačnosti přibude a přidají se ojediněle přeháňky s bouřkami. Teplota poté poklesne na 29 °C. Na jihu Itálie je a bude jasno a teplota se pohybuje kolem 30 °C a stejně tomu bude i v dalších dnech. Teplota vody se pohybuje od 22 °C na severu, po 25 °C na jihu Itálie.


V Tunisku stále převládá jasná obloha s teplotami kolem 30 °C, do středy se bude oteplovat, kdy teplota vystoupí až k 36 °C, poté se teplota ustálí na 33 °C. Teplota vody se pohybuje kolem 24 °C.

frame-scrollup