Počasí v Řecku, Černé Hoře a Chorvatsku

Počasí v Řecku, Černé Hoře a Chorvatsku
27.07.2011
Na severu Chorvatska tepla moc není, Řecko je na tom lépe

Dnes se podíváme na počasí v Řecku, Černé Hoře a v Chorvatsku, v pátek nám neujde pozornosti Bulharsko, Turecko a Egypt.

V severních oblastech Řecka počítejme s jasnou až polojasnou oblohou a s denními teplotami okolo 31 °C, které v noci klesají na 22 °C. Na jižních částech Řecka vládne slunečné počasí s teplotami ve dne okolo 34 °C a noční teploty klesají na 23 °C. Teplota moře je 25 °C.


Na pobřeží Černé Hory vládne slunečné počasí, v pátek a v pondělí se můžou vyskytovat přeháňky s bouřkami. Denní teploty se pohybují okolo 32 °C a v noci klesají k 22 °C. Teplota moře je 24 °C.


Na severu Chorvatska počítejme s jasnou až polojasnou oblohou, ve čtvrtek a v pátek se budou vyskytovat přeháňky s bouřkami. Teploty se na severu pohybují kolem 27 °C ve dne a 18 °C v noci. V oblasti středního Chorvatska vládne slunečné počasí, přechodně počítejme s polojasnou oblohou a ve čtvrtek očekáváme více oblačnosti s přeháňkami. Teplota se pohybuje okolo 28 °C ve dne a 19 °C v noci. Postupně se bude oteplovat na 32 °C ve dne a 22 °C v noci. V jižních částech Chorvatska je slunečno, jen v pátek čekejme více oblačnosti s přeháňkami. Teploty se pohybují ve dne okolo 27 °C a v noci klesají na 21 °C. V dalších dnech se bude mírně oteplovat na 29 °C ve dne a 22 °C v noci. Teplota moře je na severu 22 °C, na jihu 24 °C.

 

Počasí na Slovensku

Počasí v ČR

frame-scrollup