Počasí v příštím týdnu nadále teplé

Počasí v příštím týdnu nadále teplé
06.02.2014
V příštím týdnu nadále teplo, okolo 5 °C a proměnlivá oblačnost s dešťovými přeháňkami

Počasí v příštím týdnu bude s proměnlivou oblačností a zejména v první polovině týdne s přeháňkami nebo s občasným deštěm, teploty se budou držet vysoko. V pondělí očekáváme zpočátku polojasno až oblačno, postupně od západu přibývání oblačnosti až na zataženo, postupně se přidá déšť nebo přeháňky, na horách srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

V úterý očekáváme zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Ve středu očekáváme většinou polojasno, beze srážek. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačno až polojasno, místy s dešťovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Během víkendu očekáváme polojasno, jen ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Výhled na třetí únorový týden naznačuje v polojasnou oblohu a ranní minima okolo 0 °C a denní maxima okolo 5 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup